Спортскиот портал МакФудбал голот на Марјан Костадинов од екипата на Младост од Удово го прогласи за гол на сезоната

Валандово / 03:01

Спортскиот портал МакФудбал, кој го следи македонскиот фудбал го прогласи сензационалниот гол на Марјан Костадинов од екипата на Младост од Удово за гол на сезоната.

Повеќе можете да прочитате на следниот линк.


⚠ Преземањето авторски текстови и фотографии е дозволено единствено доколку се почитуваат принципите за фер користење на содржина или со претходна дозвола од медиумот.

Valandovo.mk е дел од 034 Медија Груп. Покрај Valandovo.mk групацијата е издавач и на онлајн медиумите Vesti.sr, 24Gevgelija.mk, Bogdanci.mk, 24Dojran.mk и Radovis.mk.

Коментари

Login

Добредојдове! Логирајте се на вашата сметка

Запомни ме Заборавена лозинка?

Lost Password