Возило излетало во реката кај клучката Марвинци

Валандово / 17:33

Возило од засега непознати причини излетало во Мичкина Река кај клучката Марвинци.

Во моментов непознато е и дали при несреќата има повредени лица.

Полицијата е на терен и врши увид во настанот.


⚠ Преземањето авторски текстови и фотографии е дозволено единствено доколку се почитуваат принципите за фер користење на содржина или со претходна дозвола од медиумот.

Valandovo.mk е дел од 034 Медија Груп. Покрај Valandovo.mk групацијата е издавач и на онлајн медиумите Vesti.sr, 24Gevgelija.mk, Bogdanci.mk, 24Dojran.mk и Radovis.mk.

Коментари

Login

Добредојдове! Логирајте се на вашата сметка

Запомни ме Заборавена лозинка?

Lost Password