Валандовчанец нападнат во спа центар во Скопје

Валандово / 17:39

На 05.02.2020 во 20.00 часот во Полициската станица Карпош, К.Г.(25) од Валандово пријавил дека на 04.02.2020 во 17.40 часот во спа центар на ул.„Орце Николов“ бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот јави МВР.


⚠ Преземањето авторски текстови и фотографии е дозволено единствено доколку се почитуваат принципите за фер користење на содржина или со претходна дозвола од медиумот.

Valandovo.mk е дел од 034 Медија Груп. Покрај Valandovo.mk групацијата е издавач и на онлајн медиумите Vesti.sr, 24Gevgelija.mk, Bogdanci.mk, 24Dojran.mk и Radovis.mk.

Коментари

Login

Добредојдове! Логирајте се на вашата сметка

Запомни ме Заборавена лозинка?

Lost Password