АГАРТА ИНЖИНЕРИНГ ВРАБОТУВА

Валандово / 18:12

Агарта Инжинеринг – Струмица, компанија која се занимава со производство и монтажа на градежна столарија.
Потребни квалификации:

*Претходно работно искуство на наведената позиција во монтажа на метални,
алуминиумски, стаклени конструкции, алуминиумска и ПВЦ столарија (ракување со
рачен и електричен алат, теренска монтажа, итн);

*Завршено средно образование;
*Поседување возачка дозвола Б категорија и активно искуство со управување на
моторни возила.

Плата по договор.
Информации на тел:
078 229 425


⚠ Преземањето авторски текстови и фотографии е дозволено единствено доколку се почитуваат принципите за фер користење на содржина или со претходна дозвола од медиумот.

Valandovo.mk е дел од 034 Медија Груп. Покрај Valandovo.mk групацијата е издавач и на онлајн медиумите Vesti.sr, 24Gevgelija.mk, Bogdanci.mk, 24Dojran.mk и Radovis.mk.

Коментари

Login

Добредојдове! Логирајте се на вашата сметка

Запомни ме Заборавена лозинка?

Lost Password