Разбојник среде бел ден нападнал валандовчанец во Скопје

Валандово / 11:12

На 21.11.2019 околу 15.00 часот во СВР Скопје, М.М.(22) од Валандово пријавил дека на ул.„Никола Карев“ во Скопје, едно лице со закана му одзело ланче.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 


⚠ Преземањето авторски текстови и фотографии е дозволено единствено доколку се почитуваат принципите за фер користење на содржина или со претходна дозвола од медиумот.

Valandovo.mk е дел од 034 Медија Груп. Покрај Valandovo.mk групацијата е издавач и на онлајн медиумите Vesti.sr, 24Gevgelija.mk, Bogdanci.mk, 24Dojran.mk и Radovis.mk.

Коментари

Login

Добредојдове! Логирајте се на вашата сметка

Запомни ме Заборавена лозинка?

Lost Password