Детали за авторот

Вести Топ

Потрага по жена од Горни Липовиќ во Валандовско

На 12 февруари 2017 година жител од село Јосифово пријавил во Полициската станица во Валандово дека неговата мајка  која...

Прочитај повеќе
Uncategorized Профил

Профил: Костадин Танчев – Динка, основоположник на македонскиот графички дизајн

Костадин Танчев – Динка, родум од Валандово, еден од основоположниците и предводници на македонскиот графички дизајн. Дипломирал на Белградската...

Прочитај повеќе
Вести

Акт на педофилија во Пирава: 55-годишен маж силувал осумгодишно девојче

Во полициската станица во Валандово денес била поднесена пријава за силување на осумгодишно девојче и обид за силување на...

Прочитај повеќе

Страна 48 of 48

Login

Добредојдове! Логирајте се на вашата сметка

Запомни ме Заборавена лозинка?

Lost Password